Fontanny alkoholowe

W fontannach alkoholowych jak sama nazwa wskazuje serwować możemy przede wszystkim alkohol, od wina, delikatnych soft drinków, wymyślnych ponczy do mocnych kamikadze dla odważnych. Dobór drinka zależy od okoliczności, przewidywanych gustów gości i formy urozmaicenia już podawanych napoi. Jest to również doskonała forma "wellcome drinka". Górę fontanny możemy dekorować stosownie do okoliczności wnętrza i potrzeb, różnorodnymi owocami i kwiatami.

Istota poczęstunku polega na swobodnym dostępnie do źródła specjalnie przygotowanego trunku, nie wymaga konwenansów, goście czują się swobodnie, co wytwarza otwartość w nawiązywaniu kontaktów. Szczególnie ważne w chwilach spotkania dwóch rodzin i pokoleń na takich uroczystościach jak wesela, gdzie często tradycje i kultura przeplatają się z nowymi trendami. Fontanny zaliczane do królewskich przywilejów, dekorują wnętrza swą niepowtarzalnością, a jednocześnie stanowią ciekawe urozmaicenie tradycyjnej oferty przyjęcia.

Jedno jest pewne, zapadają w pamięć jako jedna z nieoczekiwanych atrakcji!

Uwaga Promocja!

Zestaw trzech atrakcji: fontanna czekoladowa 60cm, fontanna koktajlowa Party, średni bufet owocowy(15kg owoców) w cenie 1000zł z owocami i przygotowaniem. Całość wygląda niezwykle efektownie. Zapraszamy.

                   

   

 

 

Tel.885-759-503
szklanypantofelek@onet.pl