Czekoladowe fontanny

Fontanny czekoladowe są absolutnym hitem na przyjęciach w USA i Zachodniej Europie a od niedawna również w Polsce szybko zjednują sobie rzesze zwolenników. Są  to urządzenia, w których rozpuszcza się specjalną belgijska czekoladę. Następnie spływa ona po kilku kaskadach roztaczając swój aromat. W czekoladzie zatapia sie różne przekąski np kawałki owoców, ciasteczka, pianki, rurki. Czekoladowe fontanny są świetną atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych, bo któż z nas nie lubi czekolady!!!

Mają Państwo wybór spośród kilku smaków czekolady: mleczna, gorzka, biała, limonkowa, truskawkowa, karmelowa, miodowa, pomarańczowa.  Poprzez wybór okreslonego smaku można dobrać kolor czekolady do wystroju wnętrza sali weselnej.

W cenie fontanny zapewniamy transport (do 20km gratis, powyżej + 1zł/km), uruchomienie fontanny, przygotowanie aranzacji otoczenia i przekąsek.   

Uwaga Promocja !

Proponujemy Państwu rewelacyjne połaczenie trzech atrakcji weselnych na jednym stole: średni bufet owocowy z różnych rodzajów owoców (razem 15kg), fontanę czekoladową chocalo60cm i fontannę koktajlową Party w cenie 1000 zł z dowozem i przygotowaniem całości atrakcji.

 

tel 885-759-503
szklanypantofelek@onet.pl